O FIRMIE

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długimi tradycjami w rzemiośle. W naszej pracy mamy możliwość korzystania z ponad 50-letniego doświadczenia rzemieślniczego, dlatego oferowane przez nas wyroby są najwyższej jakościi i co najważniejsze służą przez długie lata.

Specjalizujemy się w produkcji drzwi, schodów, balustrad, wykonujemy również indywidualne i nietypowe zamówienia z drewna (dąb, buk, jesion, drewno egzotyczne).

drzwi drewniane
drzwi drewniane
drzwi drewniane

Dzięki wieloletniej tradycji znane nam są wszelkie technologie stolarskie. W pełni wykorzystywane są też możliwości jakie daje coraz nowsza technika oraz zmieniający się styl.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Oferujemy szybki czas realizacji zamówienia i korzystne ceny w porównaniu z konkurencją. Dokonujemy bezpłatnych wycen i pomiarów.

Przez długie lata prowadzenia działalności, ciągłym podążaniu za nowoczesnym designem, spełniliśmy najwyższe oczekiwania wielu naszych zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas wyroby drewniane mogą być doskonałym uzupełnieniem wnętrz Waszych mieszkań czy biur.

2 lata gwarancji

Darmowy pomiar

Dostawa 8-9 tygodni